Starling Sound – Váš DJ, zvukař i pronajímatel aparatury


Chcete, aby se lidé na Vašem firemním večírku, svatbě, plesu či narozeninové oslavě skvěle bavili? Dělá Vám starosti sehnat zvukaře, hudební vybavení a zvukovou aparaturu na Vaši kulturní akci? Stále se Vám nedaří sehnat vhodného DJe, který Vaší párty promění v nezapomenutelný zážitek a pustí Vám Vaše oblíbené hity? V tom případě je toto hledání u konce, protože jste narazili na osobu více než povolanou, Jana Špačka a jeho Starling sound. Na Vaši akci si přiveze vlastní zvukovou aparaturu, světla a další potřebné vybavení, akci sám nazvučí a svým DJingem pobaví. Odpadnou Vám tedy starosti se sháněním několika různých lidí, kteří by zajistili dokonalý chod Vaší akce po produkční i technické stránce.

Díky neustálému pokroku spotřební elektroniky sice již není takový problém si pustit muziku na párty svépomocí, ale nikdy to nebude takové, jako když se o celou produkci postará zkušený profík. Sami pak jistě rádi uznáte, že když všechny související povinnosti, jako je instalace zvukové a světelné aparatury nebo vhodný výběr a posloupnost písní, přenecháte profesionálovi, ušetříte si spoustu starostí i času, který pak můžete věnovat Vašim hostům a přátelům. Tuto možnost oceníte především ve večerních hodinách, kdy se na svatebních či narozeninových oslavách tančí do vypětí sil a můžete si tak tyto okamžiky užít společně s Vašimi hosty.

Nedílnou součástí módních přehlídek či jiných veřejně pořádaných akcí je kvalitní ozvučení, vhodný hudební doprovod a správné osvětlení mola či pódia. I v tomto případě si Starling sound hravě poradí. Veškeré zakázky řeší individuálně, snaží se vyjít klientovi co nejvíce vstříc a zároveň odvést profesionální práci.

Své služby Starling sound nabízí především na Moravě, ale není problém objednat si DJe, ozvučit akci či zapůjčit aparaturu pro jakoukoliv akci v rámci celé České republiky. Kompletní nabídku služeb včetně ceníku a referencí naleznete na webových stránkách www.ssound.cz. Na tomto webu je pro návštěvníky dále k dispozici fotogalerie, kde je možné prohlédnout fotky či pustit videa z některých předešlých akcí. Starling sound, to je DJ, zvukař a kvalitní technika!